Лазерна Лабіопластика LASER СО2

Малі статеві губи часто порівнюють із пелюстками троянди. Але природа не завжди може обдарувати жінку ідеальною красою, особливо якщо йдеться про інтимну красу. Лазерна лабіопластика (інтимна пластика або пластика статевих губ) за допомогою лазера, сьогодні стає все більш популярною серед сучасних жінок.

В даний момент пластика делікатних місць набуває все більшої актуальності і пов’язано це з інформаційним бумом, який останнім часом спостерігається в мас-медіа. Жінки стають більш обізнаними та сміливо вирішуються на зміни в інтимній області за допомогою Інтимної Пластичної Хірургії. Крім того, чітко спостерігається динаміка зростання можливостей Інтимної Пластичної Хірургії.

Для інтимної пластики чи лазерної лабіопластики є різні показання. Наприклад, естетичні. Це – незадоволеність зовнішнім виглядом, наявність комплексів, рубцеві деформації та асиметрія малих статевих губ. Є медичні показання: часта травматизація білизною, біль під час статевого акту.

Як і все в організмі, будова статевих губ, малих та великих – індивідуальна. Вони мають певну форму, колір, розмір, і протягом життя можуть видозмінюватися, особливо після пологів. При цьому статеві губи є важливою ерогенною зоною – своєрідною «антеною клітора», яка забезпечує стимуляцію головки клітора за допомогою ритмічного натягу під час сексу. У передній, найбільш широкій частині, в середньому ширина малої статевої губи становить від 3 до 5 см, але іноді зустрічається і до 13 см. Усередині стінок малих губ добре сформована кровоносна і лімфатична судинна сітка.

Форма малих статевих губ класифікується за:

 • станом країв
 • довжиною
 • об’ємом
 • товщиною

Основні показання до лазерної лабіопластики в першу чергу – естетичні, пов’язані з незадоволеністю жінки зовнішнім виглядом своїх статевих губ, при цьому найчастіше йдеться про малі статеві губи. Також показанням для цієї операції може бути порушення якості інтимного життя. Дослідження видання Journal of Sexual Medicine показало, що 37% жінок, які робили лабіопластику, звернулись на операцію з естетичних причин, 32% для корекції функціонального порушення, 31% з обох причин відразу. Згідно з метадослідженням 2011 року в Journal of Sexual Medicine, близько 95 % пацієнток дуже задоволені результатом своєї операції! Покращення сексуального задоволення та якості оргазмів зросло у 85%! За 1 рік з 2015 по 2016 International Society of Aesthetic Plastic Surgery відзначили 45% збільшення кількості операцій  – лабіопластики, що проводяться! За даними London Bridge Plastic Surgery зі 100% жінок, які провели лабіопластику, всі 100% хотіли отримати «природний» зовнішній вигляд вульви, з них 91% скаржились на дискомфорт від нижньої білизни, а 69% скаржились на дискомфорт при заняттях спортом і практично всі – на дискомфорт підчас статевого акту!

Естетичні показання для цієї операції

 • Малі статеві губи досить великі, розтягнуті та значно виходять за межі великих статевих губ
 • Асиметрія, дряблість, гіперпігментація, деформація, складчаста форма (фестончатість країв) малих статевих губ
 • Неприваблива форма, колір та розмір статевих губ

Медичні показання для цієї операції

 • Неприємні відчуття, натягування статевих губ під час статевого акту
 • Дискомфорт під час швидких рухів та занять спортом, тривалому сидінні та ходьбі
 • Дискомфорт при носінні одягу, що обтягує (неможливо носити одяг, що обтягує (нижня білизна, купальник, бікіні)
 • Багатоспрямованість потоку сечі
 • Страх оголення (синдром роздягання) – психологічне обмеження сексуальної активності у жінки внаслідок збентеження через зайву тканину малих статевих губ
 • Реконструкція та відновлення малих статевих губ внаслідок попередньої невдалої лабіопластики
 • Проблеми із неприємним запахом та гігієною

Опис операції

Для цієї операції застосовуються прогресивні лазерні технології, які мають низку переваг перед класичними видами операцій. Принцип операції – видалення зайвої тканини малих статевих губ лазером, після чого вони набувають акуратної та привабливої форми та розміру. Після початку дії анестезії та ретельної розмітки операційної зони приступаєм до видалення зайвої тканини та формування бажаної форми та розмірів статевих губ. Крім безпосередньо пластики статевих губ під час операції можна:

 • Зменшити капюшон клітора (крайню плоть клітора)
 • Прибрати надмірну тканину задньої спайки (комісури) статевих губ
 • Відкрити ерогенні зони

Після закінчення операції з корекції статевих губ накладаються шви з біодеградованого матеріалу: вони надійно утримують краї рани протягом усього відновлювального періоду. Додатково можуть використовуватися спеціальні клеючі суміші для надійного утримання країв рани. Тривалість операції в середньому від години до двох під місцевою або загальною анестезією з легкою седацією. Бажано проводити у першу фазу менструального циклу (не пізніше 10-15 днів до чергової менструації). Пацієнту можна цього ж дня йти додому.

Примітка! Після хірургічної клиноподібної або інших видів резекцій спостерігається більша кількість ускладнень, ніж при лазерній лабіопластиці! За даними досліджень “Пластична хірургія та косметологія” 2010; 2: 209-214” – 12,5% ускладнень спостерігалося при хірургічних видах резекції малих статевих губ. Найбільш часто зустрічаються ускладнення після хірургічної резекції є свищі і розходження країв рани.

Рубці в результаті хірургічної корекції малих статевих губ, як правило, більш помітні! А ось частота ускладнень після лазерної корекції малих статевих становить губ менша ніж 1.0 %. У наших пацієнток не спостерігалося порушень чутливості малих статевих губ в результаті лазерної інтимної пластики, а також формування грубих рубців по краях статевих губ. Вважається, що лазерна лабіопластика є операцією вибору і краща, оскільки має менший відсоток ускладнень і кращий естетичний результат!

Переваги

 • Лазерний промінь акуратно та рівно видаляє зайву тканину
 • Одночасно відбувається зупинка кровотечі шляхом запаювання судин, тому операція вважається безкровною
 • Виключається формування рубців та шрамів за рахунок характеристики дії лазера

Під час виконання цієї операції можна провести додатково:

 • Провести лазерне вагінальне омолодження
 • Освітлення (відбілювання) анальної зони, великих статевих губ
 • Ліпофілінг або лазерний ліполіз великих статевих губ та лонної зони
 • Введення філерів гіалуронової кислоти для покращення оргастичних почуттів

Відрізнити відновлені губи від природних практично неможливо навіть гінекологу-професіоналу.

Передопераційне обстеження і підготовка

Передопераційна підготовка на передопераційному етапі включає повне клініко-лабораторне обстеження (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення цукру крові, коагулограма, ВІЛ, Сифіліс,  Гепатит В, Гепатит C, дослідження мазків мікрофлори вагіни з метою визначення ІПСШ, УЗД органів малого тазу. Щоб мінімізувати ускладнення в післяопераційний період необхідно провести лікування виявлених запальних процесів. Перед операцією також необхідно повністю прибрати волосся в області інтимної зони.

Післяопераційний період

Дана операція відноситься до операцій «одного дня», пацієнтка може йти додому після операції того ж дня. Після операції необхідно дотримуватися ряду правил:

 • Не сидіти (особливо закинувши ногу на ногу) перший тиждень і два тижні слід зводити до мінімуму перебування у сидячому положенні
 • Не носити тісний, обтягуючий одяг, який може травмувати прооперовану область
 • Виключити фізичну активність на 3 тижні
 • Виключити прийом гарячих ванн, відвідування саун, басейнів на весь період загоєння (до 20 днів)
 • Ретельно дотримуватись інтимної гігієни та обробляти зовнішні статеві органи антисептичними розчинами, призначені лікарем
 • Виключити статеве життя від 3 до 4 тижнів, якщо лікар не встановить інші індивідуальні терміни

Перші результати операції будуть помітні вже через 3 тижні, коли зійде набряк тканин, а остаточний вигляд статеві органи набудуть за кілька місяців.

Прайс-лист

Інтимна пластична хірургія
Лазерна CO2 корекція малих статевих губ, капюшона клітора, задньої спайки статевих губ, Colaneri 1А-B – I категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
48 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція малих статевих губ і капюшона клітора, задньої спайки статевих губ, Colaneri 2A-B – II категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
58 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція малих статевих губ і капюшона клітора, задньої спайки статевих губ, Colaneri 3A-B III категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
68 000.00Грн
Лазерна CO2 реконструкція малих статевих губ (вартість анестезії не включена) I категорія складності
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
68 000.00Грн
Лазерна CO2 реконструкція малих статевих губ (вартість анестезії не включена) IІ категорія складності
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
88 000.00Грн
Лазерна CO2 реконструкція малих статевих губ (вартість анестезії не включена) IІІ категорія складності
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
108 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція капюшона клітора, Colaneri 1B – I категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
40 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція капюшона клітора, Colaneri 2B – II категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
52 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція капюшона клітора, Colaneri 3B – III категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
65 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція задньої спайки статевих губ – І категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
28 000.00Грн
Лазерна CO2 корекція задньої спайки статевих губ – ІІ категорії складності (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
38 000.00Грн
Локальне знеболювання та операційний супровід
Пакет опер. 2. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 2-3 годин, до та післяопераційна палата – до 3 годин3 000.00Грн
Пакет опер. 3. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 3-4 годин, післяопераційна палата – до 4 годин4 500.00Грн
Пакет опер. 4. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід більше 4 годин, післяопераційна палата – до 6 годин6 000.00Грн
Загальна анестезія, до та післяопераційний супровід
Пакет опер. 1. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 1 години, післяопераційна палата – до 6 годин7 000.00Грн
Пакет опер. 2. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 2 годин, до та післяопераційна палата – до 12 годин10 000.00Грн
Пакет опер. 3. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 3 годин, післяопераційна палата – до 18 годин13 000.00Грн
Пакет опер. 4. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 4 годин, післяопераційна палата – до 24 годин16 000.00Грн

  Залишились питання?
  Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
  068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
  IMAGE INTIMATE PLASTY
  Viber Skype Whatsapp Telegram
  * If App installed
  Написати лист


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


    [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
    [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


    Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.