Антивікова Гінекологія Anti-Age

Жінки завжди красиві та привабливі у будь-якому віці! Але зміни обличчя та тіла, які наступають після 35-40, засмучують багатьох представниць прекрасної статі. Адже вони нагадують про неминуче старіння.

Втім, горезвісний процес можна відстрочити та продовжити молодість організму на довгі роки. На допомогу милим дамам приходить Аnti-Аge терапія – антивікова гінекологія, що дозволяє методами терапії та хірургії відкрити в собі другу молодість!

Зіткнувшись із проблемою старіння, переважно жінка в першу чергу звертається до лікаря-косметолога – за швидким результатом. Але медицина Аnti-Аge, це робота зсередини. Тут ставка робиться не так на зовнішні проблеми, а в виявлення схильності пацієнтки до різноманітних патологій і попередження їх розвитку. Тому процес завжди починається із глибокої, комплексної діагностики!

Завдяки сучасним медичним технологіям можна налаштувати таргет на конкретні дані пацієнтки, враховуючи його гормональний метаболізм, систему детоксикації, підібрати метод лікування, який буде максимально ефективним і максимально безпечним!

Що таке Anti-Age гінекологія?

У прямому перекладі з англійської “Anti-Age” звучить, як “проти віку” або “проти старості”. Тобто методи anti-age терапії допомагають нам долати вікові зміни. Мій досвід підтверджує, що будь-яка жінка завжди хоче виглядати молодою, бути бажаною і красивою. І антивікова гінекологія може у цьому допомогти!

Перші вікові зміни розпочинаються в організмі приховано, на третьому десятилітті життя. Їх ще поки не видно: немає зморшок, немає дряблої шкіри але всередині годинник вже повертає до старості, уповільнюючи процеси відновлення клітин, викликаючи гормональні зрушення.

І коли на поверхню виходить очевидність – відповідно паспортному віку, у вигляді сітки дрібних зморшок біля очей або тьмяної, неживої шкіри, тоді в спробах щось виправити багато хто вирішується на пластичну операцію. Однак скальпель хірурга вже ніколи не зможе повернути шкірі пружність і свіжість, він може лише прибрати обвислі складки та підтягнути шкіру. Тому часто після пластичних операцій, зроблених на непідготовленій шкірі, все повертається на круги свої: шкіра звисає, а відчуття віку, понівеченого пластичною операцією, тільки викликає депресію.

Але якби потурбуватися про ці проблеми, які несе вік трохи раніше, коли видимих змін ще немає, а є початкові зрушення внутрішнього балансу, тоді не довелося б лягати на операційний стіл. Для цього і існує антивікова гінекологія – адже мову ми зараз ведемо тільки про жіноче здоров’я, жіночий організм, що сильно залежить від статевої системи.

Про проблематику

В останнє десятиліття особливо зріс інтерес до антивікової медицини. І це цілком зрозуміло, тому що очікувана тривалість життя населення Землі неухильно зростає і в низці країн вже перевищує за 80 років. Відповідно, неухильно зростає і кількість вік-асоційованих захворювань (так званих хвороб цивілізації), а також бажання людей якомога довше залишатися здоровими, активними та красивими!

Статеві гормони є джерелом молодості, краси та енергії! Зниження рівня статевих гормонів є одним із ключових моментів запуску та розвитку процесів старіння та вік-асоційованих захворювань. Найважливішою частиною життя будь-якої жінки та її партнера незалежно від їхнього віку є гармонія у сексуальній сфері. Система вироблення та поширення допаміну у жінки оптимально активована – в очікуванні відмінного сексу, ефект посилюється тим, коли жінка знає, що її по-справжньому збуджує, думає про це і дозволяє собі отримати бажане! Любов до протилежної статі тісно переплітається із задоволенням сексуальних потреб і є невід’ємною властивістю особистості.

Починаючи з 30 років, рівень стероїдних гормонів починає знижуватися на 1 – 3% щорічно, до 50 років вироблення гормонів знижується більше ніж на 30-50%, а до 80 років – більше ніж на 70%! Стан лібідо жінок безпосередньо залежать від балансу естрогенів, прогестерону, тестостерону, ДГЕА, кортизолу та віт. D.

Ослаблення сексуального темпераменту – серйозна причина розвитку можливої сімейної сексуальної дисгармонії, що в результаті часто призводить до:

  • наростання внутрішньої напруги у сім’ї
  • можливим подальшим пошуком іншого партнера (позашлюбним зв’язкам)
  • порушення мотивації та розвитку невротичних, депресивних, фобічних розладів
  • розлученням, відокремленням дітей від батька з подальшим формуванням негативного сімейного шаблону

Страждає професійна сфера зайнятості, ускладнюється поведінка в сім’ї та сприйнятливість у суспільстві!

Вагіна, уретра, сечовий міхур та нижня третина сечоводів мають єдине ембріональне походження та розвиваються з урогенітального синусу. Це пояснює наявність рецепторів до естрогенів, прогестерону та андрогенів у м’язах, слизовій оболонці і судинних сплетеннях вагіни, сечового міхура та уретри, а також у м’язах та зв’язковому апараті малого тазу.

У репродуктивному віці урогенітальні порушення трапляються лише у 10-15% жінок, тоді як у віковій групі 55-60 років – у 50%. До 75 років вже 2/3 жінок зазнають урогенітального дискомфорту, а після 75 років важко зустріти жінку, у якої б не спостерігалося окремих симптомів урогенітальних розладів.

Сучасні лікарі знають, що діагностувати дефіцит статевих гормонів потрібно якомога раніше, не чекаючи основних проявів менопаузи. Так, першими ознаками дефіциту естрогенів та прогестерону у жінок є стоншення та сухість шкіри і слизових, поява зморшок, погіршення росту та якості волосся і нігтів, приливи, набір ваги, дратівливість, епізоди депресивного настрою, поява загальної слабкості та апатії, больовий синдром.

У відомій книзі Наомі Вульф “Вагіна. Нова історія жіночої сексуальності” дуже докладно описано та підтверджено автором про те, що “між мозком і вагіною існує тісний зв’язок”!!!

Вікові зміни організму стосуються як зовнішності, так і функцій жіночого організму, порушення яких традиційно усуває гінеколог.

Фокус нашої уваги спрямований на тазове дно жінки. Тазове дно – це структура, що складається з м’язових і сполучнотканинних структур. Відповідно, старіння сполучної тканини (стан якої, починаючи вже з 30 років погіршуватись щорічно на 1–3%), і старіння м’язів (пік м’язової маси ми досягаємо до 25 років, а потім, якщо не підтримуємо свої м’язи тренуваннями та правильним харчуванням, йде втрата м’язової маси на 1–3% з 30 років, і вже з 40 років – на 8% щорічно! Цьому стану є визначення – саркопенія (вікові атрофічні та дегенеративні зміни мускулатури, що виражаються у зниженні м’язової маси, сили та якості м’язів).

У жіночого тазового дна є дві основні функції, з нормальної роботи яких випливає третя:

  1. Підтримуюча. При порушенні цієї функції розвивається опущення стінок вагіни, синдром “розтягнутої” вагіни, опущення та випадання матки, стресове нетримання сечі.
  2. Контролююча. При порушенні цієї функції розвивається: нетримання сечі при фізичному навантаженні, сміху, кашлю, і при інтимних контактах. У таких же ситуаціях можливе нетримання газів і навіть калу.
  3. Сексуальна. Природньо, що при порушенні функцій тазового дна, що підтримує і контролює, значно страждатиме сексуальна функція.

Причини виникнення

Очевидно, що головною причиною розвитку вікових змін тазового дна є вік. Насамперед це пов’язано із рівнем і балансом статевих гормонів. І тут важливий достатній рівень не лише жіночих статевих гормонів – естрогенів – саме вони безпосередньо впливають на якість та кількість колагену та еластину у сполучній тканині, а й від рівня чоловічих статевих гормонів – тестостерону, ДГЕА-С – адже вони відповідають за силу та енергію у м’язах.

Крім того, дуже значну роль у цих змінах грає спосіб життя або стиль життя – lifestyle. Цей термін охоплює багато елементів щоденного життя. Насамперед – це харчування. Достатня його повноцінність у плані насичення білками, омега-3-кислотами, вітамінами та мікроелементами, достатня його адекватність щодо вуглеводів та калорійності. Раціональне та повноцінне харчування – основа здорового способу життя та здорового довголіття. Крім того, велике значення відіграє споживання рідини – підтримка водного балансу забезпечує достатню трофіку та зволоженість, тургор та об’єм тканин.

Друга основа здорового життя – це фізична активність. Якщо можна заповнити нестачу поживних елементів за допомогою відповідних біологічно активних добавок (а вітаміни – це не ліки, а БАДи), то такої таблетки “фізична активність” не існує. Це тільки Ваша відповідальність перед самим собою та своїм здоров’ям. І лише регулярна фізична активність на постійній основі (а для тазового дна – це регулярні тренування м’язів тазового дна) дозволяє розраховувати на активне та здорове довголіття.

Клінічні прояви

Отже, багато вікових змін в організмі, які Ви можете спостерігати у зовнішності, відбуваються і з тазовим дном. Тільки їх не видно в дзеркалі, а ось якість життя при цьому значно страждає. Ви не можете зайвий раз від душі засміятися чи чхнути, оскільки білизна може намокнути. Вам незручно займатися спортом на повну силу, заважають звуки через вихід повітря, що накопичилося і вагіні, та й в інтимній сфері з’являються комплекси через «сюрпризи», які Вам може піднести Ваша “подружка”.

Діагностика

Потрібно провести повний спектр діагностики вікових змін тазового дна у жінок:

  1. Оцінку гормонального статусу, визначення нестачі чи дефіциту вітамінів та мікроелементів для підбору комплексного лікування
  2. Заповнення спеціальних анкет та опитувальників, що дозволяють чітко розмежувати всі можливі прояви дисфункції тазового дна – від нетримання сечі до сексуальної дисфункції
  3. Огляд по спеціальній техніці: оцінка цілісності всіх м’язів тазового дна, діагностика прихованих розривів, проведення перинеометрії за допомогою приладу, що вимірює силу м’язів тазового дна та ультразвукової оцінки тазових органів і ступеня опущення стінок вагіни. За спеціальною шкалою визначається вид та ступінь пролапсу тазових органів

Методи лікування

Найбільш ефективним є комплексний підхід до лікування, спрямований, як на відновлення та зміцнення сполучнотканинних структур (малоінвазивні та неінвазивні лазери, гормональні методи), так і на відновлення та зміцнення м’язів тазового дна. При порушенні їхньої цілісності первинним залишається хірургічний метод, що дозволяє відновити цілісність м’язів, при їхній недостатності. Це різні методики фізіолікування, спрямовані на зміцнення м’язів тазового дна, поліпшення їх силових характеристик та об’єму, включаючи регулярні тренування м’язів тазового дна та навчання правильної роботи з цими м’язами.

Але всі ці зусилля малоефективні без корекції способу життя, харчування, фізичної активності, усунення гормональної та нутритивної недостатності, що також включено до комплексу авторських методик, спрямованих на зміцнення, підтримку та лікування структур тазового дна у жінок у будь-якому віці.

Результати

Завдяки антивіковій гінекології вдається домогтися уповільнення процесів внутрішніого годинника організму, і чим раніше розпочато терапію, тим більше помітний результат. Лікувальні програми антивікового напряму припускають таке:

  • Нормалізація гормонального балансу – це ключ до результату даного методу, адже роль статевих гормонів в організмі неможливо переоцінити
  • Нормалізація обміну речовин
  • Покращення стану шкіри і волосся
  • Профілактика розвитку деяких онкологічних захворювань
  • Мінімізація утворення в організмі непотрібних речовин та їх своєчасне виведення – очищення організму
  • Відновлення стану активності клітин до рівня віку 20-25 років
  • Нормалізація лібідо
  • Відновлення здатності до концентрації уваги, покращення пам’яті
  • Нормалізація режиму сну
  • Лікування хронічної втоми

Гармонія у роботі жіночої статевої системи веде до правильного функціонування інших систем: серцево-судинної, нервової, кістково-м’язової. Адже в багатьох органах та тканинах є рецептори до статевих гормонів, а яєчники включені в роботу ендокринного апарату безпосередньо разом з іншими ендокринними залозами. Попереджуючи вікові зміни, згладжуючи неприємні моменти природного старіння, антивікова гінекологія покращить якість і тривалість Вашого життя!

    Залишились питання?




    Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
    068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
    IMAGE INTIMATE PLASTY
    Viber Skype Whatsapp Telegram
    * If App installed
    Написати лист


      [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


        [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
        [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


        Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.