Послуги

Лазерна Лабіопластика LASER СО2

Малі статеві губи часто порівнюють із пелюстками троянди. Але природа не завжди може обдарувати жінку ідеальною красою, особливо якщо йдеться про інтимну красу. Пластика статевих губ за допомогою лазера сьогодні стає все більш популярною серед сучасних жінок.

Детальніше

Реконструктивна Лабіопластика LASER CO2

Незважаючи на простоту лабіопластики, існує безліч нюансів виконання цієї операції і існуючих підводних каменів, що призводить, в кращому випадку – до асиметрії статевих губ, а в гіршому – до повного видалення малих статевих губ, що тягне за собою не тільки психологічні, але і фізичні страждання жінок!

Детальніше

Вагінопластика і перинеопластика LASER СО2

Вагінопластика призначена для вирішення жіночих проблем сексуального та естетичного характеру, тим, хто пошкодили при пологах промежину та вагіну, а також з метою відновлення або покращення можливості отримувати сексуальне задоволення за рахунок покращення звуження піхви.

Детальніше

Лазерне вульвовагінальне лікування V2LR

Лазерне зменшення піхви – це найновіший підхід в естетичній корекції змін жіночих статевих органів!
Після процедури значно покращується кровопостачання обробленої зони, тонус підвищується, слизова оболонка стає більш щільною, зволоженою та пружною.

Детальніше

Інтимна ліпоскульптура Puffy Peach Pussy

Жирові накопичення можуть створювати естетичні проблеми при носінні одягу, спідньої білизни, купальника, або боязнь оголитися.
Ця процедура спрямована на покращення привабливості та підвищення сексуальності у жінок.

Детальніше

Методи лікування нетримання сечі у жінок

Як самостійна проблема, нетримання не загрожує здоров’ю, але вона може бути однією з форм прояву більш серйозної патології.
Багато жінок, на жаль, не звертають уваги на такі, начебто, незначні скарги і довго не приходять на прийом. Тим не менш, важливо якнайшвидше отримати кваліфіковану допомогу та усунути цю проблему.

Детальніше

Нитковий ліфтинг промежини VAGINAL NARROWER

Нитки Vaginal Narrower використовують для зменшення входу у піхву, дозволяючи досягти функціонального та естетичного поліпшення жіночих генітальних органів. Інноваційна методика накладання ниток – це малоінвазивна процедура, яка успішно застосовується у багатьох країнах світу.

Детальніше

Інтимна контурна пластика Hyaluronic

Гармонія в сексуальному житті дарує жінці особливу привабливість – вона випромінює кохання та щастя. За допомогою інтимної контурної пластики можна легко пробудити чутливість, підвищити лібідо та сексуальне задоволення.

Детальніше

Інтимне відбілювання BRIGHTENING

Інтимне освітлення або відбілювання – лазерне видалення пігментації статевих губ навколо, зони ануса та міжсідничної складки.
Після лікування шкіра набуває світлішого і однотоннішого кольору, що позбавляє пацієнток від невпевненості в собі через колір своєї інтимної області.

Детальніше

Дифлорація і Гіменопластика LASER CO2

Гіменопластика або рефлорація – операція з відновлення цілісності дівочої пліви.
Відновлену пліву від справжньої відрізнити неможливо як майбутньому чоловікові, а й навіть гінекологу-професіоналу. Ця методика гарантує як відновлення цноти, і очевидність ознак дефлорації незалежно від цього, скільки часу минуло з операції до першого статевого акта.

Детальніше

Антивікова Гінекологія Anti-Age

Anti-age терапія – антивікова гінекологія, що дозволяє методами терапії та хірургії відкрити в собі другу молодість.
Завдяки цій методиці вдається домогтися уповільнення внутрішнього годинника організму, і чим раніше розпочато терапію, тим більш помітний результат.

Детальніше
Фото доктора Ганущака
DR. GANUSCHAK

ГАНУЩАК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, пластичний хірург, спеціалізується в інтимній пластичній хірургії та лазерній естетиці (косметогінекології), сексології та репродуктивному здоров’ї. Понад 13 років досвіду, робота у провідних клініках Києва, а також стажування у клініках та лікарнях Нью-Йорка та Лондона.

Автор запатентованої хірургічної методики у пластичній гінекології “A New Method by Dr. Andriy Ganuschak, the CO2 Laser Hoodplasty and Labiaplasty with significant hypertrophy classified as grade 2B-3B according to Colaneri.” представленої на світовому конгресі 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY • ATHENS, GREECE • JULY 9 & 10, 2021

Член Європейської Асоціації Естетичної Гінекології E.S.A.G. та Асоціації Лазерної Медицини A.L.M. Керівник Центру Інтимної Пластичної хірургії та Естетичної гінекології, заступник головного лікаря RomiTal Clinic.

Доповідач на Світових, Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, конгресах та наукових проектах: 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY, IХ – МІЖНАРОДНИЙ ХРУСТАЛІВСЬКИЙ КОНГРЕС – I.E.C.T.C. И I.C.T.P.S.; МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ ПРОФЕСІОНАЛІВ EXTEMPORE: ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ І СЕКСУАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ; DEKA LASER GYNEСOLOGY PROF MEETING; ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я XXI СТОЛІТТЯ; EXPERT GYNECOLOGY MEETING; ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНОЇ СЕКСОЛОГІЇ; STRATEGY AND TACTICS OF SOLUTIONS OF INTERDISCIPLINARY PROBLEMS OF AESTHETIC GYNECOLOGY; V – МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ФОРУМ – ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ (доповідач та модератор), МОСКВА; IX – МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ ПРОФЕСІОНАЛІВ ЛАЗЕРНОЇ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ – L.P.M.; MEDICAL AESTHETIC SYNERGY CONGRESS – M.A.S.C.; учасник AESTHETIC GYNECOLOGY 3RD WORD CONGRESS – E.S.A.G., LONDON

Детальніше ...
Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
IMAGE INTIMATE PLASTY
Viber Skype Whatsapp Telegram
* If App installed
Написати лист


  [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
   [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


   Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.