Інтимна ліпоскульптура Puffy Peach Pussy

Лазерний ліполіз, Ліполітики, Ліпосакція і Ліпофілінг

Що таке жіноча краса? Це така сила, яка заворожує, п’янить чоловіка, а часом і позбавляє розуму! Еталон жіночої краси – явище мінливе, непостійне, як і мода. У всі часи параметри оцінки зовнішності – фігура, довжина та колір волосся, розріз очей, форма губ тощо – були різні.

Але що ж не залишає байдужим чоловіка у жіночому тілі? Чи якісь особливості в її будові можуть відштовхнути? Жінки часто незадоволені збільшенням ваги свого тіла, особливо в інтимної зоні, адже ідеальні пропорції зустрічаються рідко.

Жирові накопичення можуть створювати естетичні проблеми при носінні одягу, нижньої білизни, купальника, або виникає страх оголитися. Тісні маленькі бікіні вже не вдягнути, а про сукні, що облягають, можна забути.

Тому дуже багатьох жінок хвилює, як зменшити жирові відкладення. Складність у цьому, що ці частини тіла не легко піддаються коригуванню дієтою. Посилені тренування або фітнес-програми не завжди можуть ціленапрвлено вплинути на ці проблемні ділянки, переважно приділяючи величезну увагу ногам, рукам, спині, пресі.

Ліпоскульптура інтимної зони – це процедури, спрямовані на покращення привабливості та підвищення сексуальності у жінок, які з кожним роком стають все більш популярнішими.

Показання для проведення ліпоскульптури лобкової зони

 • Наявність складок (зморшок) на великих статевих губах, за рахунок втрати власної жирової тканини великих статевих губ (ліпоатрофія або ліподистрофія великих статевих губ)
 • Асиметрія жирового шару великих статевих губ (одна велика статева губа більша, а інша менша)
 • Наявність рясного відкладення підшкірного жиру на великих статевих губах
 • Невдоволення пацієнтки зовнішнім виглядом лобка та його надто великою формою
 • Поява асиметрії лобка після пологів

Основні причини появи надлишкових жирових відкладень у зоні лона:

 • Ожиріння всього тіла
 • Збої в роботі гормональної системи та різні ендокринні порушення в організмі
 • Старіння тіла, через що в деяких його ділянках можуть утворюватися зайві жирові відкладення (жирові пастки)
 • Наслідки пологів, сильний набір ваги під час вагітності
 • Генетична схильність, починаючи з періоду статевого дозрівання у дівчат

Види ліпоскульптури

I Лазерний ліполіз

Являє собою новий стандарт у галузі ліпоскульптури. На думку експертів, це найкращий спосіб, що дозволяє перетворити зовнішній вигляд цієї зони в бажаний. Його методика використовує високу пікову потужність лазерного випромінювання для розриву мембран жирових клітин. Розташування та архітектоніка жирових відкладень залежать від багатьох факторів: спадковість, стать, вік, метаболізм і т. д. Ця методика використовує високу пікову потужність лазерного випромінювання для розриву мембрани жирових клітин. Ефект відбувається не тільки тепловий, а й тепломеханічний, а швидке та підвищене поглинання мембраною жирових клітин лазерої енергії, дає можливість зробити отвір у самій мембрані та вивести вміст клітини. Це веде до утворення жирної низьков’язкої рідкої маси, яка сприяє моделюванню тіла, а також її можна просто видалити за допомогою спеціального інструментарію та мікронасосів низького тиску. Застосування лазера дозволило ефективно проводити клітинний лізис, сприяє формуванню неоколагену та реорганізації ретикулярної дерми. Процедура дає змогу отримати гарний косметичний ефект – зменшити жирові відкладення та помітно підтягнути шкіру. При цьому:

 • Стимулюється колаген шкіри з підтягуванням тканин та подальшим вирішенням проблем дряблої шкіри (часто з традиційною ліпосакцією)
 • Можна переорганізувати ділянки, на яких проводиться процедура, щоб зробити поверхню шкіри більш гладкою і рівною (боротьба з дряблою шкірою)
 • Всі асиметрії, які можуть виникати в результаті проведення традиційної ліпосакції, легко усуваються завдяки використанню тонкої канюлі при лазерному ліполізі
 • Лазерне випромінювання коагулює дрібні кровоносні судини з метою попередження подальшого живлення і повторного виникнення жирових відкладень в майбутньому

Процедура

Є два можливі варіанти після проведення процедури лазерного ліполізу:

 1. Лізат залишається на місці і виводиться організмом самостійно фізіологічним шляхом протягом 3-4 місяців. І тут результати поступово стають помітними з часом. Остаточні результати будуть замітні через 3-4 місяці
 2. Лізат видаляється за допомогою канюлі та помірного негативного тиску. І тут результати видно відразу на 70 – 80%. При цьому остаточні результати будуть замітні, також через 3-4 місяці. Це дуже зручна і ефективна методика!

Переваги

Стимуляція лазером синтезу колагену дає можливість вирішити проблему дряблості і провисання шкіри внаслідок зменшення об’єму підлеглої жирової тканини. Колаген стимулюється подібним чином як у СO2 лазерному фракційному омолодженні – в результаті прямого впливу на тканини, в яких проводиться процедура, без втрати енергії через поверхню шкіри. Отже, результати отримуємо кращими та помітнішими. Така операція може проводитись як самостійно, так і в комплексі з ліпоскульптурою живота, талії чи ніг.

II Ліпофілінг (ліпографтинг) інтимної області – Puffy Peach Pussy

Чудова методика корекції форми, контуру та об’єму великих статевих губ за допомогою ін’єкцій аутологічної жирової тканини. Застосовується з метою усунення асиметрії, ліподистрофії, післяпологової та вікової втрати тонусу великих статевих губ. Жирову тканину для трансплантації забираэмо із ділянок тіла, де є її надлишкові відкладення (область колін, сідниць, передньої черевної стінки, стегон). Після обробки біоматеріал вводимо під шкіру великих статевих губ. Спочатку під місцевою анестезією шляхом ліпосакції у пацієнтки проводиться вилучення жирової тканини з живота, сідниць або колін. Потім після очищення ця жирова суспензія ін’єкційно вводиться під шкіру великих статевих губ. З введених ліпоцитів приживається 50-70% клітин, решта виводиться через лімфоток. З урахуванням відсотка приживання пересадженого жиру в процесі ліпофілінгу жирової тканини вводиться трохи більше від необхідної кількості.

III Підтяжка лобка (дермоліпектомія)

Операція з усуненням нависаючих шкірно-жирових складок в області лона (лобка). У процесі операції тканинний лоскут і зайвий пласт жирової клітковини висікається, після чого накладаються косметичні шви. Через кілька тижнів, пацієнтка стає володарем підтягнутої лобкової ділянки та гладкої шкіри. Дермоліпектомія надає лобку естетично приємного вигляду, який допомагає почуватися впевненіше в сексуальних відносинах. Як правило, підтяжка лобка здійснюється після ліпосакції, проте може проводитися і окремо.

IV Класична тумісцентна ліпосакція

Передбачає відкачування жиру через дрібні розрізи на шкірі спеціальним вакуумним апаратом за допомогою канюлі. Суть методу полягає у попередній інфільтрації (обколюванні) зони операції спеціальним розчином “Кляйна”, що містить адреналін, лідокаїн та фізіологічний розчин. Після цього проводиться вакуумне відсмоктування надлишків жирової тканини з-під шкіри. Ліпосакція проводиться за допомогою спеціального інструментарію – канюль різної форми, довжини та діаметру. Тонкий інструмент вводиться через дрібний розріз-прокол під шкіру та підключається до вакуумного апарату. Ліпосакція відома у пластичній хірургії вже понад три десятки років. Ця революційна методика видалення зайвого жиру відкрила реальні нові можливості у пластичній хірургії. Сьогодні у світі пластичними хірургами проводиться стільки операцій ліпосакції, що вона по праву має титул найпопулярнішої косметичної процедури.

V Корекція за допомогою уколів ліполітиків

В організмі постійно відбуваються процеси синтезу та розпаду. У нормі вони перебувають у стані рівноваги, але у деяких випадках одне із процесів може переважати над іншим. За допомогою тонких голок, ліки вводиться в обрану ділянку, і там під його впливом відбувається активізація процесів ліполізу – розпаду жирів до жирних кислот. Щоб продукти обміну, що утворилися, не повернулися в початковий стан, до складу ліполітиків входять речовини, що активізують мікроциркуляцію і стимулюють виведення жирних кислот з обколеної ділянки за допомогою кровоносної та лімфатичної систем. Використовуються наступні препарати:

 • Фосфатидилхолін
 • МРХ-ліполітичний комплекс
 • Дезоксихолат натрію
 • Aminomix
 • Dermaheal LL

VI Комбінування вищеописаних методик

Підготовка

За два тижні до процедури слід дотримуватись таких порад:

 1. Відмовитись від вживання спиртних напоїв
 2. Припинити прийом препаратів, які можуть вплинути на згортання крові.
 3. Зменшити фізичні навантаження
 4. Перейти на збалансоване харчування, до раціону якого не входитимуть жири, фастфуд та ін.
 5. Зменшити стрес
 6. Відмовитися від вживання солі та солодкого
 7. Не відвідують басейн, солярій чи сауну
 8. За день до операції не можна наносити на зону лобка косметичні засоби

Реабілітаційний період

У період реабілітації слід дотримуватись таких порад:

 1. Уникати фізичних навантажень
 2. Утримуватися від інтимної близькості
 3. Дотримуватись післяопераційної гігієни статевих органів
 4. Носити спеціальну компресивну білизну
 5. Робити перев’язки та обробляти ранки антисептичними та протимікробними розчинами
 6. Вживати корисну їжу

Прайс-лист

Інтимна пластична хірургія
Лазерний ліполіз лобкової зони/великих статевих губ з аспірацією (вартість анестезії не включена) I категорія складності28 000.00Грн
Лазерний ліполіз лобкової зони/великих статевих губ з аспірацією (вартість анестезії не включена) IІ категорія складності38 000.00Грн
Ліпосакція лобкової зони/великих статевих губ (вартість анестезії не включена) I категорія складності26 000.00Грн
Ліпосакція лобкової зони/великих статевих губ (вартість анестезії не включена) II категорія складності37 000.00Грн
Комбінована хірургічна (мініабдомінопластика) та ниткова підтяжка лобка45 000.00Грн
Ліпофілінг з ліпоаспірацією: великих статевих губ – Puffy Peach Pussy, I категорії (вартість анестезії та одноразової системи не включена)38 000.00Грн
Ліпофілінг з ліпоаспірацією: великих статевих губ – Puffy Peach Pussy, IІ категорії (вартість анестезії та одноразової системи не включена)52 000.00Грн
Локальне знеболювання та операційний супровід
Пакет опер. 2. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 2-3 годин, до та післяопераційна палата – до 3 годин3 000.00Грн
Пакет опер. 3. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 3-4 годин, післяопераційна палата – до 4 годин4 500.00Грн
Пакет опер. 4. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід більше 4 годин, післяопераційна палата – до 6 годин6 000.00Грн
Загальна анестезія, до та післяопераційний супровід
Пакет опер. 1. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 1 години, післяопераційна палата – до 6 годин7 000.00Грн
Пакет опер. 2. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 2 годин, до та післяопераційна палата – до 12 годин10 000.00Грн
Пакет опер. 3. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 3 годин, післяопераційна палата – до 18 годин13 000.00Грн
Пакет опер. 4. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 4 годин, післяопераційна палата – до 24 годин16 000.00Грн

  Залишились питання?
  Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
  068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
  IMAGE INTIMATE PLASTY
  Viber Skype Whatsapp Telegram
  * If App installed
  Написати лист


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


    [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
    [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


    Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.