Вагінопластика і перинеопластика LASER СО2

Вагінопластика призначена для вирішення жіночих проблем сексуального та естетичного характеру, що пошкодили при пологах промежину і вагіну, а також з метою відновлення або поліпшення можливості отримувати сексуальне задоволення за рахунок звуження вагіни, що призводить до більш щільного облягання статевого члена.

Вагінопластика – функціонально-естетична операція, спрямована на поліпшення естетики, підвищення чутливості та покращення функції статевих органів. Мета пластики вагіни в омолодженні статевих органів із відновленням їх функцій. Функції можуть бути порушені внаслідок вікових змін, аномалій розвитку сечостатевої системи або травм, отриманих у процесі родової діяльності. Ці проблеми успішно вирішуються за допомогою вагінопластики.

Найактуальніший запит пацієнток – корекція розмірів вагіни після пологів. Жінки не хочуть миритись, що відчуття під час статевого акту притупилися, адже пологи, на жаль, травмують статеві органи. Вагінопластика дає стійкий результат – усуває естетичні дефекти, покращує сексуальне життя, повністю відновлює функцію статевих органів. Якщо жінка не планує надалі народжувати, результат інтимної пластики збережеться на все життя. Вагінопластика проводиться за показаннями функціонального та медичного характеру жінкам, що не народжувала і пацієнткам, які планують дітей.

Опущення та випадання стінок вагіни негативно впливають на психоемоційний стан жінки і можуть призводити до сексуальних порушень. Найчастішими скаргами жінок є:

 • Неприємні звуки при виході повітря назовні з вагіни, що потрапив при статевому житті – “пукання вагіною”
 • Вільне попадання води усередину вагіни після прийому ванни, купання в басейні, річці або морі, і, відповідно, поступове її витікання – синдром “мокрого купальника”
 • Зниження тактильної чутливості при статевому житті через зниження сили стимуляції ерогенних зон (у тому числі точки G та ін.)
 • Відсутність відчуття статевого члена всередині через великий об’єм вагіни, так званий синдром “втрати статевого члена”
 • Підтікання сечі при статевому акті (не сквірт!)
 • Відчуття відсутності фізіологічного, психоемоційного задоволення від статевого акту жінки та чоловіка (пари)
 • Вагінальні інфекції, що часто виникають (через відсутність змикання входу в вагіну)
 • Тяжкість внизу живота
 • Часті позиви на сечовипускання, утруднене сечовипускання або нетримання сечі

Ці проблеми зустрічаютьчя у 25-30% жінок різного віку, а в 50% жінок мають різний ступінь генітального пролапсу після пологів, при чому у 10-20% відзначаються ті чи інші його симптоми. При пролапсі геніталій у жінок репродуктивного віку часто має місце порушення гормонального статусу, яке полягає в дисбалансі статевих гормонів, гонадотропінів і кортикостероїдів.

Провідна роль у розвитку урогенітальних порушень належить дефіциту естрогенів, який зумовлює атрофічні процеси в естрогензалежних тканинах нижніх відділів сечостатевої системи – нижній третині сечовивідних шляхів, м’язовому шарі і слизовій оболонці стінки вагіни, а також у зв’язковому апараті органів малого тазу та м’язах тазового дна. Підвищення внутрішньочеревного тиску призводить до порушення топографії внутрішніх статевих органів та проявляється у вигляді опущення стінок піхви та матки.

Одним з факторів, сприяючим прогресуванню опущення і випадання внутрішніх статевих органів, є також підйом ваги (при великому фізичному навантаженні). Таким чином, під дією одного або декількох з перерахованих факторів виникає функціональна неспроможність зв’язкового апарату внутрішніх статевих органів та тазового дна, і при підвищенні внутрішньочеревного тиску органи починають опускатися або виштовхуватися за межі тазового дна. Опущення та випадання внутрішніх статевих органів характеризується повільним прогресуванням процесу, хоча розвиток іноді може бути порівняно швидким, особливо після стрімких пологів – при розривах промежини відбувається порушення цілісності м’язів тазового дна.

Опущення передньої стінки вагіни спочатку призводить до розвитку пульсаційного цистоцеле, потім при розриві латеральних зв’язок вагіни виникає тракційне цистоцеле, при якому стінка вагіни інтактна, але існують дизуричні явища. Ось чому важливо не провокувати ці процеси підняттям важких речей.

Види вагінопластики

 1. Передня вагінопластика (оперативне втручання на передній стінці вагіни)
 2. Задня вагінопластика (оперативне втручання на задній стінці вагіни) з або без перинеопластики – пластики промежини (див. нижче)
 3. Комбінована вагінопластика

Показання для проведення

 • Розрихлення або атрофія тканин вагіни
 • Післяпологові зміни або пошкодження після епізіотомії
 • Сексуальні проблеми, післяпологова аноргазмія
 • Втрата еластичності та розширення вагінального каналу
 • Опущення стінок вагіни або опущення матки
 • Больові відчуття при статевому акті
 • Нетримання сечі при уретероцеле та цистоцеле
 • Поркшення фенкції дефекації (при ректоцеле)
 • Диспареунія

Короткий опис операції

Під час операції лазером висікається клаптик тканини ромбовидної або овальної форми з передньої або задньої стінки вагіни, при цьому також проводиться зближення м’язів цієї ж області. Тканини стягуються, таким чином зміцнюючи вагінальний каркас м’язів, що дає зменшення розміру входу в вагіну і повертає її еластичність і бажані розміри. Розріз проводиться по слизовій оболонці, шрамів, як правило, не залишається. В якості  шовного матеріалу, використовуються нитки, що розсмоктуються самостійно, тому його знімати не потрібно. Дана операція проводиться сьогодні найчастіше при лікуванні синдрому «вагінальної релаксації». Крім того, можна ще відкрити деякі ерогенні зони, що надалі забезпечать більш високу якість статевого життя та рівень сексуальних відчуттів. Операція проводиться під загальною або місцевою анестезією з легкою седацією у першу фазу менструального циклу, бажано не пізніше 10-15 днів до чергової менструації. У разі загальної анестезії у післяопераційному періоді можливе спостереження у стаціонарі протягом одного-двох днів. Тривалість операції зазвичай до 2 годин, але іноді при широкій корекції – до 2,5-3 годин. Додатково після операції може проводитись лазерна фракційна обробка всієї поверхні піхви з метою подальшого звуження та запобігання рецидиву розтягування стінок. (Детальніше в розділі – Лазерне зменшення вагіни)

Перинеопластика або пластика промежини

Видима область між вагіною та прямою кишкою (анусом) називається промежиною. Це область, де часто трапляються розриви та розтягування, виконуються епізіотомії та перенеотомії під час пологів природним шляхом. При розривах промежини відбувається порушення цілісності м’язів тазового дна. Це призводить до порушення рівноваги між м’язовим апаратом передньої черевної стінки та органами черевної порожнини, що проявляється змінами внутрішньочеревного тиску, слабкістю зв’язкового апарату матки та придатків. Пластика промежини або перинеопластика виконується для відновлення нормальної будови даної області за допомогою висічення зайвої тканини,  рубцевих змін після епізіотомії та накладання швів на м’язи промежини для усунення зіяння та звуження входу у вагіну.

Показання до перинеопластики

 • Наявність рубцевих змін промежини
 • Зіяння передвір’я вагіни (відкритий, вільний, широкий вхід)
 • Низьке розташування промежини

Короткий опис операції

Техніка проведення операції включає висічення СО2 лазером ромбовидної ділянки на промежині вище за анус і в межах передвір’я вагіни. Боковими межами є залишки дівочої пліви. Виділяються бульбокавернозний і поверхневий поперечний м’яз промежини, які згодом прошиваються для створення ефекту звуження присінка піхви, підняття краю присінка та відновлення структурної цілісності промежини. Часто перинеопластика поєднується з передньою та/або задньою кольпорафією. Наркоз, підготовка та тривалість операції такі ж, як при проведенні вагінопластики. Для досягнення кращого результату операція може поєднуватися з нитковою малоінвазивною перинеопластикою, тому що відбувається формування каркасу промежини за рахунок дії ниток з насічками на основі полімолочної кислоти. (Детальніше у розділі – «Нитковий ліфтинг промежини»)

Переваги

 • Лазерний промінь акуратно та рівно видаляє зайву тканину
 • Одночасно відбувається зупинка кровотечі шляхом запаювання судин, тому операція вважається безкровною
 • Виключається формування рубців та шрамів за рахунок характеристики дії лазера

Передопераційне обстеження і підготовка

Передопераційна підготовка на передопераційному етапі включає повне клініко-лабораторне обстеження (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення цукру крові, коагулограма, ВІЛ, Сифіліс,  Гепатит В, Гепатит C, дослідження мазків мікрофлори вагіни з метою визначення ІПСШ, УЗД органів малого тазу. Щоб мінімізувати ускладнення в післяопераційний період необхідно провести лікування виявлених запальних процесів. Перед операцією також необхідно повністю прибрати волосся в області інтимної зони.

Післяопераційний період

Дана операція належить до операцій «одного дня», тобто. пацієнтка може йти додому на день операції. Однак деякий час після операції необхідно дотримуватися ряду правил:

 • Не сидіти (особливо закинувши ногу на ногу) перші 10 днів, і два-три тижні слід зводити до мінімуму перебування у сидячому положенні згідно з рекомендаціями;
 • Не носити тісний одяг, що обтягує, який може травмувати прооперовану область;
 • Уникати фізичної активності на період від 3 до 4 тижнів;
 • Виключити прийом гарячих ванн, відвідування саун, басейнів на період реабілітації;
 • Ретельно дотримуватись інтимної гігієни та обробляти зовнішні статеві органи антисептичними розчинами, які пропише лікар;
 • Виключити статеве життя терміном від 4 до 6 тижнів (до моменту повного загоєння рани), якщо ваш лікар не повідомив вам інші терміни.

Перші результати корекції будуть помітні через 3-4 тижні, коли зійде набряк тканин, а остаточний вид статеві органи набудуть за кілька місяців.

Жінки, що пройшли дане лазерне хірургічне лікування, відзначають

 • Операція повернула естетичну привабливість інтимної зони, позбавила симптомів та наслідків травм і усунула фізичний дискомфорт.
 • Позитивні зміни у сексуальному житті і, як наслідок, покращення життя в цілому!

Прайс-лист

Інтимна пластична хірургія
Лазерна передня пластика вагіни (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
50 000.00Грн
Лазерна перинеопластика (пластика промежини) (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
40 000.00Грн
Ниткова малоінвазивна перинеопластика (вартості ниток та вартості анестезії не включена)30 000.00Грн
Ниткова малоінвазивна перинеопластика у поєднанні з вагінопластикою/перинеопластикою (вартість ниток та вартості анестезії не включена)55 000.00Грн
Лазерна передня пластика вагіни з цистоцеле пластикою (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
50 000.00Грн
Лазерна задня пластика вагіни (ціна анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
50 000.00Грн
Лазерна задня пластика вагіни спільно з леваторопластикою та пластикою ректоцеле, перинеопластика (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
65 000.00Грн
Локальне знеболювання та операційний супровід
Пакет опер. 2. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 2-3 годин, до та післяопераційна палата – до 3 годин3 000.00Грн
Пакет опер. 3. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 3-4 годин, післяопераційна палата – до 4 годин4 500.00Грн
Пакет опер. 4. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід більше 4 годин, післяопераційна палата – до 6 годин6 000.00Грн
Загальна анестезія, до та післяопераційний супровід
Пакет опер. 1. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 1 години, післяопераційна палата – до 6 годин7 000.00Грн
Пакет опер. 2. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 2 годин, до та післяопераційна палата – до 12 годин10 000.00Грн
Пакет опер. 3. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 3 годин, післяопераційна палата – до 18 годин13 000.00Грн
Пакет опер. 4. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 4 годин, післяопераційна палата – до 24 годин16 000.00Грн

  Залишились питання?
  Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
  068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
  IMAGE INTIMATE PLASTY
  Viber Skype Whatsapp Telegram
  * If App installed
  Написати лист


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


    [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
    [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


    Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.