Дифлорація і Гіменопластика LASER CO2

Гіменопластика (відновлення цнотливості)

У давньогрецькій міфології та багатьох релігіях, незайманість вважається ознакою особливої ​​духовної чистоти, цнотливості. Вона часто розглядалася, як доброчесна чистота та фізичне самовладання та була важливою якістю деяких міфічних персонажів, таких, як давньогрецькі богині Афіна, Артеміда та Гестія. Гіменопластика або рефлорація – операція з відновлення цілісності цноти. Найчастіше до неї вдаються у випадках етичних та релігійних переконань майбутнього чоловіка, бажання партнерів привнести новизну у відносини або для дівчат, які стали жертвами насильства. Так, легко і просто можна відновити цнотливість, приховати наявність сексуального досвіду та статевих контактів у минулому.

Гімен – складка слизової оболонки, сполучна перетинка, розташована між передвір’ям і порожниною вагіни і закриває вхід у вагіну. Має індивідуальні кожному організму невеликі отвори різної величини та форми для виливу менструальної крові.

Гіменопластика або рефлорація – операція по відновленню цілісності незайманої пліви, буває короткочасною та довгостроковою (тришаровою). Основне завдання гіменопластики – приховати наявність сексуального досвіду та статевих контактів у минулому. Бажанню відновити цноту сприяють різні фактори, що вплинули на її відсутність:

 • індивідуальні анатомічні особливості
 • спортивні травми
 • перенесене насильство
 • неправильне введення тампонів
 • неакуратний огляд лікаря-гінеколога
 • перенесена операція на статевих органах
 • небажаний сексуальний досвід

Будь-яка з цих причин може негативно позначитися на щасливому заміжжі у багатьох народах. А для деяких жінок просто важливо, щоб її коханий вважав себе першим та єдиним у її сексуальному досвіді.

Присутність непошкодженого гімена часто сприймається як фізичне свідчення цноти. Відсутність його, однак, не обов’язково означає досвід статевого контакту, оскільки гімен може бути відсутнім від народження (або бути пошкоджений з причин, не пов’язаних із сексуальним контактом – наприклад, внаслідок травми при фізичних вправах).

Також і наявність гімена не може свідчити про відсутність сексуального досвіду, так як гімен може повністю або частково зберігатися при проникаючому статевому контакті. Під час першого статевого акту при дефлорації найчастіше відбувається її розрив і від неї залишаються лише гіменальні сосочки. При товстій пліві, щільній її структурі, коли розрив не відбувається – може виникнути хибний “вагінізм”.

Кількість розривів пліви індивідуально, частіше один або два, але може бути і більше. Зазвичай вони локалізуються в ректальному відділі, але бувають і в уретральному.

У поодиноких випадках гімен повністю закриває вхід у піхву і менструальна кров не має виходу – може виникнути “гематокольпос” (наявність неперфорованої незайманої пліви, внаслідок чого у вагіні та порожнині матки накопичується менструальна кров). І тут потрібно термінове хірургічне втручання для звільнення шляху виходу менструальної крові.

Різновиди, залежно від форми та кількості отворів:

 • Кільцеподібна (з одним отвором посередині)
 • Напівмісячна
 • Трубчаста
 • Губоподібна
 • Кільовидна
 • Валикоподібна

Опис процедури

Короткочасна гіменопластика проводиться, щоб отримати результат протягом найближчих 7-10 днів. В цьому випадку залишки незайманої пліви зшиваються між собою, додатково можуть використовуватися клеючі суміші для кращого ефекту та підтримки цілісності. Операцію можна проводити під місцевою та загальною анестезією.

Довгострокова (тришарова гіменопластика) відновлює цілісність незайманої пліви тришаровим зшиванням її залишків або тканин входу у вагіну. Основна складність довгострокової гіменопластики для лікаря полягає в моделюванні її з залишків, так як у кожної дівчини вона має індивідуальну форму і структуру. Але при цьому перевага даної операції в тому, що вона гарантує відновлення цілісності цноти на необмежений термін. Додатково також можуть використовуватися суміші, що клеять, і нитки, які розсмоктуються з часом.

Операція проводиться протягом 1 дня, тривалість – трохи більше 1,5 години. Пацієнта відпускають додому у день операції. Використовується загальна або місцева анестезія з легкою седацією в першу фазу менструального циклу (не пізніше ніж 10 днів до чергової менструації).

Результати проведення

Відновлену пліву від справжньої відрізнити неможливо, як майбутньому чоловікові так і гінекологу-професіоналу. Ця методика гарантує, як відновлення цноти незалежно від цього, скільки часу минуло з операції до першого статевого акта.

Передопераційне обстеження та підготовка

Передопераційна підготовка на передопераційному етапі включає повне клініко-лабораторне обстеження (загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, визначення цукру крові, коагулограма, ВІЛ, Сифіліс,  Гепатит В, Гепатит C, дослідження мазків мікрофлори вагіни з метою визначення ІПСШ, УЗД органів малого тазу. Щоб мінімізувати ускладнення в післяопераційний період необхідно провести лікування виявлених запальних процесів. Перед операцією також необхідно повністю прибрати волосся в області інтимної зони.

Післяопераційний період

У перші 2-3 дні після процедури бажано дотримуватися постільного режиму. Для післяопераційного періоду характерні легкі болючі відчуття в області промежини. Особливо сильно вони виявлятимуться в період ходьби та за фізичних вправ, від яких бажано утриматися мінімум на 7 – 10 днів.

Для ефективного відновлення необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:

 • Не сидіти (особливо закинувши ногу на ногу) перший тиждень. Ще два-три тижні – зводити до мінімуму перебування у сидячому положенні
 • Не носити тісний, обтягуючий одяг, який може травмувати прооперовану область
 • 2-3 тижні уникати фізичних навантажень
 • Виключити прийом гарячих ванн, відвідування саун, басейнів на весь період реабілітації
 • етельно дотримуватись інтимної гігієни та обробляти зовнішні статеві органи антисептичними засобами, прописаними лікарем

Лазерна СО2 дефлорація

Операція з усунення цноти за допомогою СО2 лазера за медичними показаннями або за бажанням пацієнтки. Як правило, до операції вдаються в тих випадках, коли не вдалося втратити цноту звичайним шляхом через сильний нетерпимий біль.

Хірургічна лазерна дефлорація проводиться у таких випадках:

 • Незаймана пліва занадто еластична і добре розтягується, але не рветься завдаючи дискомфорту під час статевої близькості
 • Незаймана пліва занадто щільна
 • Повне заростання пліви, внаслідок чого в вагіні накопичується менструальна кров – “гематокольпос”
 • Підвищена чутливість до болю
 • Психологічний страх перед (біллю) під час першого статевого акту

Опис операції

Для цієї операції застосовуються сучасні лазерні технології, які мають низку переваг у порівнянні з класичними видами оперативних втручань. Переваги такої операції:

 • Лазерний промінь акуратно та рівно видаляє зайву тканину
 • Одночасно відбувається зупинка кровотечі шляхом запаювання судин лазером, тому операція вважається безкровною
 • Виключається формування рубців та шрамів за рахунок характеристики дії лазера

Операція проводиться під місцевою чи загальною анестезією, за часом займає трохи більше 10-15 хвилин. Більшість пацієнтів залишають клініку протягом одного-двох годин.

Реабілітаційний період

Не потребує стаціонарного знаходження. Якщо не застосовувався загальний наркоз, то пацієнт може залишити клініку через 1-2 години після операції. Далі, зазвичай це 2-3 дні, рекомендується утриматися від фізичних навантажень і регулярно проводити обробку антисептичними розчинами. На 14-й день після операції можна починати повноцінне статеве життя.

Прайс-лист

Інтимна пластична хірургія
Лазерна хірургічна дифлорація (лазерне висічення перегородки цноти) (вартість анестезії не включена)
Laser CO2 – апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
8 000.00Грн
Гіменопластика (відновлення цілісності цноти) I категорії складності (вартість анестезії не включена)28 000.00Грн
Гіменопластика (відновлення цілісності цноти) IІ категорії складності (вартість анестезії не включена)35 000.00Грн
Гіменопластика (відновлення цілісності цноти) IІІ категорії складності (вартість анестезії не включена)40 000.00Грн
Локальне знеболювання та операційний супровід
Пакет опер. 1. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 1 години, післяопераційна палата – до 2 годин1 500.00Грн
Пакет опер. 2. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 2-3 годин, до та післяопераційна палата – до 3 годин3 000.00Грн
Пакет опер. 3. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід до 3-4 годин, післяопераційна палата – до 4 годин4 500.00Грн
Пакет опер. 4. Локальне знеболювання, операційний медикаментозний супровід більше 4 годин, післяопераційна палата – до 6 годин6 000.00Грн
Загальна анестезія, до та післяопераційний супровід
Пакет опер. 1. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 1 години, післяопераційна палата – до 6 годин7 000.00Грн
Пакет опер. 2. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 2 годин, до та післяопераційна палата – до 12 годин10 000.00Грн
Пакет опер. 3. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 3 годин, післяопераційна палата – до 18 годин13 000.00Грн
Пакет опер. 4. Загальна анестезія, операційний медикаментозний супровід до 4 годин, післяопераційна палата – до 24 годин16 000.00Грн

  Залишились питання?
  Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
  068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
  IMAGE INTIMATE PLASTY
  Viber Skype Whatsapp Telegram
  * If App installed
  Написати лист


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


    [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
    [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


    Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.