Інтимне відбілювання BRIGHTENING

Лазерне СО2 відбілювання, Фото освітлення – IPL, Кислотний пілінг інтимних зон

Інтимне освітлення або відбілювання – лазерне видалення пігментації статевих губ навколо, зони ануса та міжягодичной складки. Таке забарвлення може бути генетичним, результатом гормональних змін, віку чи пологів. Гіперпігментація інтимних ділянок шкіри часто може бентежити, створювати дискомфорт для жінки та її статевого партнера.

I  Лазерное СО2 отбеливание

Пігментація виникає через надмірне відкладення пігменту меланіну у відповідних клітинах – меланоцитах. У нормі шкіра потребує його, оскільки меланін виконує ряд найважливіших функцій. Тим не менш, надто велика його кількість призводить до утворення плям, і, на жаль, пігментація може з’являтися у будь-якому віці. Найбільш сучасним, ефективним та доступним методом відбілювання інтимної області вважається СО2 лазер!

Показання для проведення

Метою процедури є освітлення інтимної області, видалення непотрібних темних зон, щоб тон кольору шкіри довкола не відрізнявся від найближчих ділянок тіла. Після лікування шкіра набуває світлішого і однотоннішого кольору, що позбавляє пацієнток від невпевненості в собі через колір своєї інтимної області. Також відбілювання дуже часто використовується у порнографічній індустрії для покращення зовнішнього вигляду інтимних зон акторів!

Опис процедури

Освітлення проводиться за унікальною технологією з використанням спеціального та високоточного лазерного променя. Завдяки використанню лазера стає можливим видалення шару меланіну, присутнього в інтимній області, і таким чином видаляється джерело небажаного забарвлення.

Зони для проведення процедури

 • Область навколо ануса – перианальна естетика
 • Зона лобка
 • Зона малих статевих губ
 • Зона великих статевих губ
 • Складки між ногами і лобком
 • Складки між сідницями

Для відбілювання аногенітальної області застосовується технологія лазерного СО2 шліфування. Щоб мінімізувати дискомфортні відчуття, пігментована зона попередньо обробляється знеболювальною маззю. Зазвичай сеанс триває від 20 до 30 хвилин. У деяких випадках для отримання бажаного результату відбілювання потрібно кілька повторних сеансів (залежно від ступеня пігментації пацієнтки) з інтервалом один раз на 30-45 днів. У середньому необхідно провести 2-3 сеанси.

Результат 

Інтимна привабливість значно підвищується, що безпосередньо впливає на впевненість пацієнтки в собі та її розкутість в інтимному житті! Додатковим результатом процедури є стимуляція вироблення колагену, що дає помітний ефект омолодження тканин обробленої області. Пігментована ділянка стає помітно світлішою вже після 1 разу!

Переваги

Лазерна відбілювання – безпечна процедура, яка також може поєднуватись з лазерним омолодженням (відновленням трофіки) статевих губ. Лазерне омолодження інтимних зон за допомогою вуглекислотного лазера завжди розглядалося як “золотий стандарт”. Щоб зменшити дряблість і омолодити тканини вульви, важливо проникнути лазерному променю в глибокі шари таким чином, щоб стимулювати в тканині виробництво нового колагену і нових структур позаклітинного матриксу, які, як каркас підтримуватимуть зовнішні шари шкіри інтимної зони. Таким чином, тканина одержує відповідну стимуляцію для виробництва нового колагену. У той же час ушкодження, нанесені епідермісу, дуже малі і відновлення відбувається досить швидко.

Для досягнення ефективності в інтимній естетиці, часто поєднується кілька методик, впливаючи на кожну проблемну область для досягнення найкращого результату. RF-ліфтинг також належить до категорії найсучасніших методик у світі. В основі процедури лежить використання електричного струму в радіочастотному діапазоні для боротьби з дефектами та лікування вікових змін за рахунок впливу на старий, пухкий шар колагену та інтенсивного вироблення нового колагену, еластину та гіалуронової кислоти. Таким чином, RF-ліфтинг значно покращує кровопостачання, живлення тканини, відповідно, стимулює процес відновлення первісної форми та тонусу шкіри з одночасним її зміцненням.

RF-ліфтинг необхідний для повернення еластичності та пружності шкіри, що робить її молодшою та привабливішою. Показанням для даної процедури є дрябла шкіра великих статевих губ, що розрихлюється і провисає.

Реабілітаційний період

Відразу після закінчення процедури лазерного відбілювання може виникнути дискомфорт, що виражається в почутті печіння та свербіння. У зв’язку з цим на оброблену область рекомендується періодично наносити пантенол у вигляді спрею, поки симптоми не зникнуть.

Методика є щадною та атравматичною, тому такі побічні явища, як болі при сечовипусканні та дефекації виключені. Протягом наступного тижня оброблена область почне лущитися, і помітні будуть перші результати процедури.

Після виконання інтимного лазерного відбілювання слід на 5 днів відмовитися від:

 • Сексуальних контактів
 • Прийняття гарячих ванн, відвідування басейну, сауни, пляжу
 • Використання засобів гігієни, які містять спирт

Протипоказання до проведення процедури

 • Гострі інфекційні захворювання
 • Вагітність та період лактації
 • Онкологічні захворювання

Можна проводити тільки при I – II фототипах шкіри!

II Фотоосвітлення інтимних зон – IPL

Інтимне фотоосвітлення – усунення пігментації шкіри малих і великих статевих губ, навколо ануса та міжягідної складки. Цей метод досить новий, і ґрунтується на впливі на шкіру проникаючого світлового випромінювання з певними частотами. Механізм заснований на взаємодії світла певної довжини хвилі з мішенями у шкірі. Світловий потік, спрямований на шкіру – високоінтенсивний, а довжина хвиль – від 550 до 1200 нанометрів. Основні мішені – пігмент шкіри, оксигемоглобін (пігмент крові), а також вода. Різні довжини хвиль краще поглинаються тими чи іншими структурами, а різні структури шарів шкіри при цьому піддаються різному впливу, отримуючи певну кількість енергії.

Поверхня шкіри при цьому не травмується та нервові закінчення не блокуються. Саме тому фотоосвітлення можна назвати фізіологічним методом, що стимулює природні процеси в шкірі, необхідні для її відновлення.

Особливістю даного методу є те, що шкіра оновлюється без порушення цілісності шкірного покриву, тому не потрібний відновлювальний період. Фотоосвітлення добре поєднується з плазмотерапією.

Процедура фотоосвітлення безпечна, не викликає побічних ефектів і не вимагає реабілітації, а отже, після неї не потрібно змінювати звичний ритм життя.

Опис процедури

Щоб мінімізувати дискомфортні відчуття, пігментовану зону попередньо обробляємо знеболювальною маззю. На область, яка піддаватиметься впливу, наносять контактний гель, а для захисту очей надягають темні окуляри. Вплив на проблемні ділянки шкіри світловими імпульсами здійснюється за допомогою спеціального IPL – наконечника. У ході процедури на проблемні ділянки шкіри впливають лікувальним світлом – серією коротких фотоспалахів, миттєво нагріваючи їх до потрібної температури, але не впливаючи на навколишні тканини.

У проблемних ділянках шкіри згортаються білки, і пошкоджені клітини – наприклад, з надлишковим вмістом меланіну, пігментів або патологічного колагену, руйнуються за дуже короткий час, приблизно одну тисячну секунди, а потім виводяться з організму. Натомість зруйнованих та віддалених клітин відразу ж починають будуватися нові.

Зони, на яких проводиться дана процедура

 • Область навколо ануса – перианальна естетика
 • Зона лобка
 • Зона малих статевих губ
 • Зона великих статевих губ
 • Складки між ногами і лобком
 • Складки між сідницями

Курс і тривалість процедури інтимного фото освітлення – ІPL

Тривалість процедури фото освітлення залежить від кількості ділянок і може зайняти від 5 до 15 хвилин. Невелике почервоніння, яке залишається після процедури, проходить максимум через 2 години, шкіра набуває здорового кольору, стає щільною та пружною. Щоб ефект фото омолодження зберігся довше, після процедури не слід засмагати протягом 2-х тижнів, і щонайменше 3 дні не відвідувати баню та сауну.

Світлові імпульси впливають на шкіру таким чином, що в ній починаються активні процеси регенерації, синтез колагену та еластину, і шкіра швидко підтягується – адже колагеновий каркас оновлюється та краще її тримає.

Найбільш ефективним буде курс із 4-6 процедур, перерва між якими становить 3-4 тижні. При такому ритмі стан шкіри покращується поступово, проте навіть після першої процедури помітно, що шкіра стає гладкішою, а пігментація зменшується. Повний курс фото освітлення дозволяє домогтися стійкого результату.

Час впливу світлових імпульсів на шкіру, а також їх сила та глибина залежать від індивідуальних особливостей шкіри, виду дефектів та місця їх розташування.

Основні механізми процедури інтимного фото омолодження – IPL

 • Руйнування меланіну
 • Реструктуризація колагену
 • Збільшення експресії генів – запобігання старінню шкіри

Показання для проведення інтимного фото освітлення – IPL

Метою процедури є змінити колір інтимної області на світлу і видалити непотрібні темні зони, щоб тон кольору шкіри навколо не виділявся від найближчих ділянок тіла. Після виконання фото освітлення слід на 3-5 днів відмовитись від:

 • Прийняття гарячих ванн
 • Відвідування басейну, сауни, пляжу
 • Використання засобів гігієни, які містять спирт
 • Сексуальних контактів

Протипоказання для інтимного фото освітлення – IPL

 1. Загар. Дуже яскрава і “свіжа” засмага в першу чергу потрапить під вплив IPL. Таким чином стане конкурентною мішенню у процедурі та призведе лише до надмірного пошкодження її. Але засмага буває різна. Якщо йдеться про міський не дуже інтенсивний “літній” відтінок шкіри, то це не є протипоказанням
 2. Активний запальний процес у зоні впливу. Наприклад, герпетична інфекція чи піодермія
 3. Онкологічні захворювання шкіри
 4. Тяжкі загальні соматичні захворювання
 5. Вагітність та лактація. Оскільки процедура дещо неприємна, проводити її для жінок у “положенні” або мам, що годують, не рекомендується. У цей період потрібно робити тільки найприємніші процедури!

Найкраще проводити фото освітлення восени та взимку, в період найменшої сонячної активності.

Після фото освітлення потрібно притримуватись режиму догляду із застосуванням сонцезахисного крему протягом 10 – 14 днів.

Ефект від процедури інтимного фото освітлення не змусить себе довго чекати. Незалежно від того, чи хвилює пацієнта пігментація чи інші проблеми, результат завжди помітний вже після першого сеансу, а підтримуючі процедури допомагають зберегти його на тривалий час.

Можна використовувати при всіх фототипах, процедура є особливо високоефективною при III – VI фототипах шкіри!

III Кислотний пілінг для омолодження делікатних зон HAPPY Intim® Peel

Інтимний пілінг HAPPY Intim – нове мінімально інвазивне рішення для відбілювання, підтяжки та оновлення шкіри інтимної зони від компанії Skin Tech. Інноваційний пілінг, що не має аналогів, спрямований в першу чергу на інтенсивне омолодження та освітлення шкіри інтимної зони та перианальної області. Не варто терпіти те, що тепер можна легко виправити! Пілінг Happy Intim включає найпотужніші перевірені активні речовини для омолодження шкіри в аногенітальній ділянці, що діють як на рівні епідермісу, так і дерми. В результаті продукт ініціює відлущування епідермісу та стимулює утворення нового колагену!

Ефект пілінгу

 • Має відбілюючий ефект
 • Миттєвий ліфтинг, пружність та тонус
 • Атравматична ревіталізація
 • Знижує ріст волосся

Інгредієнти для регенерації і ефекту біостимуляції

Інновація, розроблена Skin Tech Pharma Group, використовує комбінацію кількох кислот та модифікованої дози фенолу для зменшення дискомфорту під час застосування. Фенол широко використовується як анестетик у косметології, він також добре відомий як антисептик, що робить його ідеальним для використання в інтимній області.

Переваги пілінгу

 • Абсолютний комфорт
 • Легкий протокол нанесення
 • Швидкий результат
 • Безпека
 • Мінімум протипоказань
 • Дає ревіталізуючий ефект без пошкоджень

Проведення процедури та результат

Достатньо одного або двох сеансів з перервою на тиждень. Надалі процедуру можна повторювати через 6 тижнів після повного відновлення шкіри. Клінічними результатами є вирівнювання кольору та підтяжка шкіри. Пацієнтки відзначають покращення зовнішнього вигляду та якості шкіри в інтимних ділянках. Зазвичай курсу із двох процедур вистачає мінімум на 6 місяців, максимум – до 12 місяців. Це залежить від стану шкіри, анатомічних особливостей, віку та стану здоров’я пацієнта.

Реабілітаційний період

Відразу після закінчення процедури можливі дискомфортні відчуття, що виражаються в почутті легкого печіння або свербіжу. У зв’язку з цим на оброблену ділянку рекомендується періодично наносити пантенол у вигляді спрею, поки дискомфортні симптоми не зникнуть. Методика є щадною та атравматичною, тому такі побічні явища, як болі при сечопуску та дефекації виключені. Протягом тижня оброблена область почне злущуватися, і стануть уже помітними перші результати процедури. Після виконання інтимного пілінгу слід на 5 днів відмовитись від:

 • Прийняття гарячих ванн, відвідування басейну, сауни, пляжу
 • Використання засобів гігієни, які містять спирт
 • Сексуальних контактів

Протипоказання до проведення процедури

 • Гострі інфекційні захворювання
 • Вагітність та період лактації
 • Онкологічні захворювання

Процедура є високоефективною при всіх I – VI фототипах шкіри!

Прайс-лист

Лазерна естетика та лікування. Вульвовагінальне ремоделювання за допомогою СО2 лазера
Лазерне фракційне освітлення промежини: великих статевих губ, вульви, міжягідної складки, перианальної області (відбілювання)
Laser CO2 Vaginal Brightening- апарат преміум класу – Lumenis AcuPulse (Israel)
8 000.00Грн
Інтимне фотоомолодження та освітлення
Інтимне фотоомолодження та освітлення промежини: великих статевих губ, вульви, міжягідної складки, періанальної області (відбілювання)5 000.00Грн
Інтимна косметологія та ін’єкційне лікування
Кислотний освітлюючий пілінг (без урахування вартості препарату), 1 процедура5 000.00Грн

  Залишились питання?
  Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
  068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
  IMAGE INTIMATE PLASTY
  Viber Skype Whatsapp Telegram
  * If App installed
  Написати лист


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


    [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
    [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


    Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.