Фото доктора Ганущака

DR. GANUSCHAK

ГАНУЩАК АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – лікар-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, пластичний хірург, спеціалізується в інтимній пластичній хірургії та лазерній естетиці (косметогінекології), сексології та репродуктивному здоров’ї. Понад 13 років досвіду, робота у провідних клініках Києва, а також стажування у клініках та лікарнях Нью-Йорка та Лондона.

Автор запатентованої хірургічної методики у пластичній гінекології “A New Method by Dr. Andriy Ganuschak, the CO2 Laser Hoodplasty and Labiaplasty with significant hypertrophy classified as grade 2B-3B according to Colaneri.” представленої на світовому конгресі 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY • ATHENS, GREECE • JULY 9 & 10, 2021

Член Європейської Асоціації Естетичної Гінекології E.S.A.G. та Асоціації Лазерної Медицини A.L.M. Керівник Центру Інтимної Пластичної хірургії та Естетичної гінекології, заступник головного лікаря RomiTal Clinic.

Доповідач на Світових, Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, конгресах та наукових проектах: 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY, IХ – МІЖНАРОДНИЙ ХРУСТАЛІВСЬКИЙ КОНГРЕС – I.E.C.T.C. И I.C.T.P.S.; МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ ПРОФЕСІОНАЛІВ EXTEMPORE: ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ І СЕКСУАЛЬНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ; DEKA LASER GYNEСOLOGY PROF MEETING; ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ’Я XXI СТОЛІТТЯ; EXPERT GYNECOLOGY MEETING; ДОСЯГНЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНОЇ СЕКСОЛОГІЇ; STRATEGY AND TACTICS OF SOLUTIONS OF INTERDISCIPLINARY PROBLEMS OF AESTHETIC GYNECOLOGY; V – МІЖНАРОДНИЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНИЙ ФОРУМ – ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ (доповідач та модератор), МОСКВА; IX – МІЖНАРОДНА ЗУСТРІЧ ПРОФЕСІОНАЛІВ ЛАЗЕРНОЇ ЕСТЕТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ – L.P.M.; MEDICAL AESTHETIC SYNERGY CONGRESS – M.A.S.C.; учасник AESTHETIC GYNECOLOGY 3RD WORD CONGRESS – E.S.A.G., LONDON


Андрій Васильович є частим доповідачем на Світових, Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, конгресах та наукових проектах з Пластичної та Естетичної Гінекології!

5TH WORLD CONGRESS OF COSMETIC AND AESTHETIC GYNECOLOGY 2021!

 • Представлення власної запатентованої хірургічної методики у Пластичній Гінекології на Світовому конгресі – 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY • ATHENS, GREECE • JULY 9 & 10, 2021 “A New Method by Dr. Andriy Ganuschak, the CO2 Laser Hoodplasty and Labiaplasty with significant hypertrophy classified as grade 2B-3B according to Colaneri.”

“Моя історія успіху з кроком у кілька років з моменту, коли я вперше вигадав і реалізував свою мрію – отримав свій перший патент на операцію з інтимної хірургії та став Першим Спікером з України на Всесвітньому конгресі з Інтимної пластичної хірургії та Естетичної гінекології – 5TH WORLD CONGRESS OF COSMETIC AND AESTHETIC GYNECOLOGY 2021!”

DR. GANUSCHAK

STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS – МІЖНАРОДНА ПРЕМІЯ В ОБЛАСТІ КРАСИ І ЗДОРОВ’Я 2021!

 • У 2021 році я став Лауреатом у номінації “Кращий Гінеколог – Естетист” на Міжнародній премії в галузі краси та здоров’я Stella International Beauty Awards, 2021

“STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS – перша незалежна професійна премія в галузі краси та здоров’я, яка щорічно вручається найкращим представникам б’юті-індустрії! Звичайно ж, це публічний жест яскравої самодостатньої особистості, від якої залежить позиціонування компанії, зміцнення особистого бренду та її статус! Премія створена з метою виявити “найкращих із кращих”, першокласних фахівців індустрії краси, естетики та здоров’я, познайомити учасників з професійною думкою колег та передовими технологіями!”

DR. GANUSCHAK
 • Доповідь на Міжнародному конгресі «Інноваційні технології у Гінекології, Мамології та Естетичній Медиці», м. Київ, Україна (2021). Тема доповіді: “Концептуальний підхід до застосування Лазерних технологій у періменопаузі.”
 • Доповідач та Ведучий (модератор) Міжнародної зустрічі професіоналів “Естетична Гінекологія та Сексуальний Менеджмент”, м. Київ, Україна (2020). Тема доповіді: “Використання СО2 лазера в Естетичній Гінекології”.
 • Доповідь на Міжнародній щорічній конференції з Лазерних технологій “Expert Laser Meeting 2020”, м. Київ, Україна (2020). Тема доповіді: “Огляд ефективних методик для проведення СО2 Лазерної лабіопластики у поєднанні з пластикою крайньої плоті клітора при вираженій формі гіпертрофії”. Представлення нової вдосконаленої запатентованої методики!
 • Доповідь на науково-практичній конференції “Жіноче здоров’я XXI століття. Стратегія та тактика вирішення міждисциплінарних проблем естетичної гінекології”, м. Київ, Україна (2020). Тема доповіді: “Ефективність застосування СО2 лазерної фракційної обробки піхви та вульви за технологією MonaLisa Touch у лікуванні вульвовагінальної атрофії”. (Відеотрансляція проведення процедури з операційної клінічної лікарні “Феофанія” у реальному часі).
 • Доповідь у м. Санкт-Петербург на “Хрусталівському Конгресі – IX Міжнародному Навчальному Курсі – Тренінгу для Пластичних та Реконструктивних Хірургів та Лікарів Косметологів з Нехірургічних Методів Омолодження – I.E.C.T.C. та I.C.T.P.S” (2019). Представлення результатів спільної наукової роботи з кафедрою акушерства та гінекології №3 НМУ імені О.О. Богомольця та “Центру жіночого здоров’я” клінічної лікарні “Феофанія” Автори: Бенюк В.О., Гончаренко В.М., Ганущак О.В. Тема доповіді: “Нове в лабіопластиці: застосування лазерних методик для отримання найкращого результату”!
 • Доповідь у м. Санкт-Петербург на “IX Міжнародній Зустрічі Професіоналів Лазерної Естетичної Медицини, L.P.M.” (2019). Тема доповіді: “Лазер у масштабі Інтимної Естетичної Хірургії: приклади успішної та обґрунтованої інтеграції з різними методиками”!
 • Доповідь на Конгресі з Міжнародною участю “Expert Gynecology Meeting – Techno Vagina 2019”, м. Київ, Україна (2019). Тема доповіді: “Переваги СО2 лазеру в естетичній корекції проявів синдрому вагінальної атрофії”. Тема доповіді: “Переваги СО2 лазеру в естетичній корекції проявів синдрому вагінальної атрофії”.
 • Доповідь у м. Мінськ на “8-й Щорічній Міжнародній Зустрічі Професіоналів Естетичної Медицини” – “Deka Laser Gynecology Prof Meeting Belarus 2018” (2018). Тема доповіді: “Запатентована технологія MonaLisa Touch у лікуванні вульвовагінальної атрофії, досвід клініки МедСіті”.
 • Доповідач та модератор (ведучий) секції конференції “Естетична гінекологія” у м. Москва на “V Міждисциплінарному Форумі з Міжнародною Участю” – “Естетична Гінекологія. Шийка матки та вульвовагінальні хвороби» (2018). Тема доповіді: “Лазерне вульвовагінальне ремоделювання MonaLisa Touch! Нові можливості в Інтимній Пластичній Хірургії – лазерний промінь з дизайном імпульсу – S-Pulse. Безпека, ефективність, переваги!” В рамках симпозіуму мною були розглянуті практичні питання застосування ефективних лазерних методик в Інтимній Естетиці та Пластичній Хірургії.
 • Представлення результатів спільної наукової роботи з кафедрою акушерства та гінекології №3 НМУ імені О.О. Богомольця та “Центр жіночого здоров’я” клінічної лікарні “Феофанія” у Збірник наукових праць Асоціації акушерів-гінекологів України № 2 (42). Автори: Бенюк В.О., Гончаренко В.М., Ганущак О.В., Діндар О.О. (2018). Тема: “Сучасний алгоритм діагностики гіперпластичних процесів ендометрію”.
 • Доповідь на Міжнародному Конгресі “Medical Aesthetic Synergy Congress, M.A.S.C.”, м. Київ, Україна (2018). Тема доповіді: “Революція у гінекології – патент MonaLisaTouch. Клінічний досвід”.
 • Доповідь на науково-практичній конференції сексологів та андрологів України – “Досягнення та Перспективи Сучасної Сексології та Андрології”, м. Київ, Україна (2018). Тема доповіді: “Лазерні технології в сучасній сексології”.
 • Доповідь на конференції – Deka Laser Gynecology Prof Meeting 2017, м. Київ, Україна (2017). Тема доповіді: “Лазерна технологія вульвовагінального ремоделювання MonaLisaTouch: результати перевершили очікування!”
 • Представлення результатів спільної наукової роботи з кафедрою акушерства та гінекології №3 НМУ імені О.О. Богомольця та “Центр жіночого здоров’я” клінічної лікарні “Феофанія” на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Жіноче здоров’я XXI століття. Стратегія та тактика вирішення міждисциплінарних проблем естетичної гінекології». Автори: Бенюк В.О., Гончаренко В.М., Ганущак О.В. м. Київ, Україна (2017). Тема доповіді: “Технологія лазерного СО2 вульвовагінального ремоделювання MonaLisa Touch при вагінальній атрофії, генітальному пролапсі та нетриманні сечі в комбінації із застосуванням електростимуляції”
 • Доповідь на конференції “Expert Gynecology Meeting 2017”, м. Київ, Україна (2017). Тема доповіді: ”Комбіновані методики естетичної корекції зовнішніх статевих органів із використанням СО2 лазера та ліпомоделювання”.
 • Доповідь на науково-практичній конференції з міжнародною участю “Women’s Health – 21 Century. Strategy and Tactics of Solutions of Interdisciplinary Problems of Aesthetic Gynecology”, м. Київ, Україна (2016). Тема доповіді: “Лазерна методика MonaLisaTouch корекції змін в аногенітальній ділянці: показання, демонстрація клінічних випадків: корекція рубців після пологів, після оперативних втручань, дистрофічних процесів слизової оболонки піхви та вульви, краурозу”. (Відеотрансляція з операційної у реальному часі).
 • Тренер та експерт компанії Deka в галузі СО2 лазерної естетики та вульвовагінального ремоделювання за технологією MonaLisaTouch (2016)

Досвід роботи:

 • Протягом 1 року – практика медичним асистентом у приватних клініках та державних лікарнях Нью-Йорка, США (2008)
 • Тренер та експерт компанії DEKA в галузі СО2 вульвовагінального ремоделювання за технологією MonaLisaTouch (2016-2018)
 • Викладач на курсах підвищення кваліфікації з тематичним удосконаленням: «Застосування лазерних технологій у гінекології» на базі Центру підвищення кваліфікації та професійного розвитку медичних працівників клінічної лікарні «Феофанія», Київ (з 2018)
 • Керівник Центру Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології – IMAGE INTIMATE PLASTY CENTER – DR. GANUSCHAK (з 2019)
 • Головний Лікар Клініки Пластичної Хірургії і Естетичної Медицини – RomiTal Clinic (з 2022)

Освіта:

 • Спеціалізація “Пластична хірургія” в приватному вищому навчальному закладі – Київський медичний університет, м. Київ (2022)
 • Спеціалізація “Загальна хірургія” Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2021)
 • Спеціалізація “Організація та управління охороною здоров’я” Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2020)
 • Спеціалізація «Акушерство та гінекологія» на базі Івано-Франківського національного медичного університету (2010)
 • Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет (2007)

Курси:

 • Учасник Світового конгресу 5TH WORLD CONGRESS EUROPEAN SOCIETY of AESTHETIC GYNECOLOGY
 • Учасник V Міжнародного конгресу “Інноваційні технології у Гінекології, Урології, Мамології та Естетичної медицини”, м. Київ (2021)
 • Атестація з присвоєнням вищої лікарської кваліфікаційної категорії за спеціальністю “Акушерство та гінекологія” у Департаменті охорони здоров’я м. Києва (2020)
 • Курси ПАЦ “Акушерство та гінекологія”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2019)
 • Учасник тренінг-практикуму “Актуальні GuideLines гінекології, репродуктології, акушерства”, м. Київ (2019)
 • Attended the scientific and practice course “PRP-Therapy YcellBio-Kit” by “Private Aesthetic School – KARSE”, Kyiv (2019)
 • Attended the scientific-practice course “Happy Intime” by “Academy of Scientific Beauty”, Kyiv (2019)
 • Участь у роботі ІІІ Україно-Німецького Конгресу “Інноваційні технології в гінекології, мамології та естетичній медицині”, м. Одеса (2019)
 • Наукова програма-симпозіум “Від обличчя і до точки G“ в рамках IX Міжнародного Навчального Курсу – Тренінгу для Пластичних та Реконструктивних Хірургів та Лікарів Косметологів з Нехірургічних Методів Омолодження – I.E.C.T.C. та I.C.T.P.S”, м. Санкт-Петербург (2019)
 • Attended the scientific and practice course at Kundawell Medical Institute, Beijing, China (2019)
 • Курси підвищення кваліфікації: «Актуальні питання гінекології у практиці лікаря стаціонару”, з тематичним удосконаленням: “Застосування лазерних технологій у гінекології”. Центр підвищення кваліфікації та професійного розвитку медичних працівників клінічної лікарні “Феофанія” (2018)
 • Учасник третього світового конгресу “Європейської Асоціації естетичної гінекології”, Лондон, Великобританія. “ESAG 3rd World Congress in London, United Kingdom” (2018)
 • Практичний тренінг та семінар “Aesthetic Medicine Course of use of Neauvia Organic fillers in Gynaecology”, м. Київ (2017)
 • Практичний тренінг та семінар “Контурна пластика та об’ємне моделювання”, INNOVAESTHETIC, м. Київ (2017)
 • Практичний та теоретичний курс “Малоінвазивна перинеопластика з використанням ниток Vaginal Narrower “Happy Lift”, Practical and theoretical workshop of “Minimally-invasive plastic of perineum and vaginal lifting with innovating thread HAPPY LIFT™ VAGINAL NARROWER”, НМАПО ім. Шупика, м. Київ (2017)
 • Курси стажування “Жіноча сексологія”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2016)
 • Laser Training Course on SmartXide2, Deka – СО2 лазерна естетика та вульвовагінальне ремоделювання за технологією MonaLisaTouch (2015)
 • Курси ПАЦ “Акушерство та гінекологія”, Івано-Франківський національний медичний університет, ІФНМУ, м. Івано-Франківськ (2015)
 • Курси стажування “УЗД скринінг у гінекології”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2015)
 • Науково-практичний семінар “Сучасні питання аномальних маткових кровотеч в амбулаторній практиці лікаря акушер-гінеколога”, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, м. Київ (2014)
 • Проходження спеціалізованого навчання, теоретичного та практичного курсу “Проведення ін’єкційної методики Anti-Age терапії та редермалізація”, Institute HYALUAL, м. Київ (2013)
 • Участь у роботі обласної міждисциплінарної науково-практичної конференції “Сексуально-трансмісивні захворювання у практиці лікаря акушер-гінеколога”, м. Івано-Франківськ (2013)
 • Участь у міжнародному медичному форумі “Репродуктивна медицина 21 століття”, м. Київ (2013)
 • Участь у науковому заході “Імуноглабулінотерапія та сучасні репродуктивні технології”, BIOFARMA, Медичний центр INTERSONO, м. Львів (2013)
 • Науково-практичний семінар “Клітинна терапія в лікуванні вроджених та набутих патологій”, Інститут клітинної терапії, м. Київ (2012)
 • Участь у конференції за підтримки Міністерства охорони здоров’я України “Державно-приватне партнерство в охороні здоров’я. Сьогодення та перспективи”, м. Київ (2012)
 • Учасник всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю “Рак шийки матки: Актуальні питання діагностики та лікування”, м. Івано-Франківськ (2012)
 • Учасник всеукраїнської науково-практичної конференції “Актуальні питання акушерства та гінекології” та Школи-семінару “Ефективна перинатальна допомога”, м. Тернопіль (2012)
 • Курси стажування “Діагностика патології жіночих статевих органів” на базі Івано-Франківського обласного онкологічного диспансеру, м. Івано-Франківськ (2010)
 • Курси стажування “Кольпоскопія та лазерна хірургія”, на базі Обласного Київського шкірно-венерологічного диспансеру, КЗ КОР, м. Київ (2010)
 • Тренінг “Культура обслуговування клієнта клініки”, “Support in Medical Development”, SMD. м. Київ (2010)
 • Курси навчання по роботі з апаратом коагулятором лазерним універсальним “Ліка-хірург”, на базі “Фотоніка Плюс”, м. Черкаси

Участь в асоціаціях:

 • Член Європейської Асоціації Естетичної Гінекології E.S.A.G.
 • Член Асоціації Лазерної Медицини A.L.M.


Перелік послуг, що виконуються


Інтимна Естетика та Пластична Хірургія

 • Лазерна СО2 Лабіопластика – Інтимна пластика малих статевих губ і капішону клітору
 • Лазерна СО2 Реконструктивна Лабіопластика – відновлення малих статевих губ і капішону клітору після невдалої лабіопластики
 • Лазерна СО2 Перинеопластика – пластика промежини
 • Лазерна СО2 Вагінопластика – зменшення вагіни
 • Ліпофілінг великих статевих губ – Puffy Peach Pussy
 • Лазерний ліполіз лобка та великих статевих губ
 • Ліпосакція лобкової зони/великих статевих губ
 • Підтяжка лобка
 • Нитковий ліфтинг промежини “малоінвазивна перинеопластика”
 • Гіменопластика (відновлення цнотливості)

Лазерне СО2 фракційне атравматичне лікування

 • Лазерне СО2 омолодження та відбілювання вульви та перианальної зони
 • Лазерне СО2 лікування вагінальної атрофії
 • Лазерне СО2 лікування нетримання сечі
 • Лазерне СО2 лікування опущення стінок вагіни та матки
 • Лазерне СО2 лікування післяпологових рубців

Ін’єкційне лікування

 • Інтимна контурна пластика філерами великих та малих статевих губ, збільшення точки G, аугментація ділянки клітора
 • Orgazm-Shot та плазмоліфтинг (PRP) великих статевих губ або точки G
 • Лікування нетримання сечі за допомогою парауретрального введення філера гіалуронової кислоти

Діагностика та лікування з розладами жіночої статевої функції (FSD)

 • Порушення функції у вигляді розладів сексуальних бажань
 • Порушення, що виявляються у вигляді розладу сексуальної активації
 • Гальмування оргазму (аногазмія)
 • Порушення загального розслаблення, самопочуття та м’язової релаксації після статевого акту

Центр Інтимної Пластичної Хірургії та Естетичної Гінекології
068-77-888-98, дзвінки, смс, всі месенджери — 9:00-21:00 (GMT+3)
IMAGE INTIMATE PLASTY
Viber Skype Whatsapp Telegram
* If App installed
Написати лист


  [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я*']


   [text* your-name placeholder 'Ваше ім'я (обов'язково)']
   [tel* tel-732 placeholder 'Ваш телефон (обов'язково)']


   Відгуки на сайті можуть залишати лише пацієнти, які побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних та неправдивих відгуків. Якщо ви не відвідували цього лікаря - ваш відгук не буде опубліковано.